Rezidence “Vecozoli”

Viesu nami un brīvdienu mājas

Rezidence “Vecozoli” ir vieta mierpilnai un netraucētai atpūtai Ziemeļlatgalē – Latvijas pierobežā. “Vecozoli” ir pēdējā māja Stūrīšu ciemā (vēsturiskais nosaukums Perdinovas sādža) celta guļbaļķu māja 20.gs pirmajā pusē. 2020. gadā ēka tika renovēta, izveidojot plašu dzīvojamo zonu, kas savienota ar izbūvētu jumta stāvu.

“Vecozolos” Tev ir iespēja izbaudīt savrupību, klusumu, mieru un dabas klātbūtni. Iesakām šeit pavadīt vismaz trīs dienas, lai iespētu atslēgties no ikdienišķās jezgas un līdz kaulam sajust bezrūpīgu dzīvi 140 m2 plašajā ērti aprīkotajā mājā un lauku viensētā. Jā, šeit Tu būsi tikai ar paša izvēlētiem cilvēkiem, ar ģimeni vai draugiem, pašiem vismīļākajiem un tuvākajiem.

Viesiem pieejamās ērtības:

Virtuve aprīkota ar malkas plīti, indukcijas plīts virsmu, piederumiem gatavošanai un galda klāšanai, trauku mazgājamo mašīnu. Kamīns.

Darbistaba, pieejams bezvadu internets. Ārā virtuve aprīkota ar izlietni darba virsmām un grilu. Siltais kubls. Stikla nojume- oranžērija, vējaināku dienu baudīšanai ārtelpā.

Mājā pieejamas 2 guļamistabas:

1.stāvā ar 2 vienvietīgām gultām, 2. stāvā 1 king size gultu, 2 iebūvētām divvietīgām gultām un 2 vienvietīgām papildgultām.

Viesi var ciemoties kopā ar četrkājaino draugu, par to tiks piemērota papildus samaksa.

Saimnieki sarunājas latviešu, angļu, krievu valodā.

Adrese

"Vecozoli", Stūrīši, Susāju pag., Balvu nov., LV-4584
Braukt

Tiešsaistē

Darba laiks

Iepriekš piesakoties