Brīvdienu māja “Vosoras”

Viesu nami un brīvdienu mājas

Brīvdienu māja “Vosoras” ir autentiska lauku sēta Ziemeļlatgalē – pašā Latvijas pierobežā trīs stundu braucienā no Rīgas.

“Vosorās” lielākā daļa mēbeļu un trauku ir autentiski un vietējo amatnieku darināti, tāpat arī mājas sirdī ir atjaunota oriģinālā maizes krāsns pilnā darba kārtībā.

Lauku sētā atrodas dzīvojamā māja ar divām istabām, atsevišķi izveidotu mūsdienu virtuvi un vannas istabu.
Pirmajā istabā ir 2 vienguļamās gultas, viena no tām ir ar zirgu astru matraci, otra – mūsdienīgāka, liels skapis drēbēm, trauku kumode, pusdienu galds un viss cits dzīvojamajai istabai nepieciešamais.
Savukārt otrajā istabā ir 1 mūsdienu divguļamā gulta, kā arī liela vienguļamā gulta. Tāpat arī šajā istabā ir vēl viens pamatīgs senlaicīgs skapis, lāde, kā arī galds tiem, kuri plāno atpūtu apvienot ar darbu.

Pretī dzīvojamajai mājai ir jaunuzbūvēta pirts māja ar īstu lauku pirti un priekštelpu. Priekštelpā ir novietota divguļamā gulta ar baldahīnu, kurā iespējams nakšņot.

Kopā “Vosoru” iekštelpās varam izguldīt 7 viesus.

Vēl “Vosoru” teritorijā ir aka, romantiskas šūpoles, šupuļtīklu atpūtas zona ābeļdārzā, iekārtota ugunskura vieta, kā arī, protams, sirsniņmājiņa un šķūnis, kā jau īstai lauku sētai piederās!

Izbraucieniem uz tuvējo Viļakas ezeru un pa apkārtni piedāvājam velosipēdus visai ģimenei.

Adrese

“Vosoras”, Bronti, Medņevas pag., Balvu nov., LV-4583
Braukt

Tiešsaistē

Darba laiks

Iepriekš piesakoties