Lības keramika

Amatniecība un tradīcijas

Lība Ločmele ir diplomēta keramiķe, kura pēc studijām Latvijas Mākslas akadēmijā Rīgā atgriezusies dzimtajā pusē, lai attīstītu savu zīmolu “Lības keramika”.

Lība uzsver, ka keramika iemāca nesteigties un ļauties procesam, pieņemt to, ka ne vienmēr viss izdodas uzreiz. Keramiķe strādā ar porcelānu un akmensmasu. Lība saviem darbiem izvēlas pieklusinātus zemes toņus, vietām ļaujoties izsmalcinātam zelta pieskārienam.

Porcelāns ir ļoti dārgs, smalks un kaprīzs materiāls, taču no tā nav jābaidās. Nav jāskumst arī tad, ja trauki plīst, jo Lība ir pārliecināta, ka trauki ir jālieto, jāmaina,  par tiem jāpriecājas, nevis jātur sekcijā.

Apmeklējot darbnīcu, iespējams piedalīties meistarklasēs un radīt savu unikālu keramikas projektu. Cilvēkiem, kuri mūsdienās ir atraduši radīt ar rokām, piedalīšanās meistarklasē  būs terapeitisks process.

“Lības keramika” darbnīcas piedāvājums: 

Individuālas keramikas meistarklases pieaugušajiem – keramikas projekti (krūze, uzkodu trauks utt.) vai virpošanas meistarklase.

Grupu meistarklases, līdz 6 personām. (piemēram, ģimene vai kolēģu, draugu grupa)
Ilgums 2 h, izgatavotie keramikas darbi gatavi saņemšanai 3-4 nedēļu laikā.

Meistarklases izmaksas: 45,00 EUR no personas, cenā iekļauta ekskursija, visi nepieciešamie materiāli, instrumenti, apdedzinājumi, kā arī tējas pauze.

 

Adrese

Pļaviņi, Pleitova, Baltinavas pag., Balvu nov., LV-4594
Braukt

Tiešsaistē

Darba laiks

Iepriekš piesakoties