Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /home/visit/public_html/wp-content/themes/igstudija/functions/wabwroxm.php on line 39
Rančo “Ozolmājas” - Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs

Rančo “Ozolmājas”

Ģimenēm ar bērniem

Atvērt savu sirdi un prātu, pabūt dabā, apskaut senos ozolus un samīļot dzīvniekus, to visu Jums piedāvā Rančo Ozolmājas saimnieki. Viesošanās Rančo “Ozolmājas” ir patīkams un sirds silts piedzīvojums ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem.
Pie mums saimniecībā, 8h teritorijā dzīvo: Iznesīgie tuksneša kuģi kamieļi, kuriem pavasarī piedzima trīs brīnumaini mazulīši; Āfrikas savvaļas govis Watusi, ar milzu ragiem; no Anglijas un Īrijas atceļojušie Īru Tinkeri šķirnes jeb Gypsy Cobs zirgi, poniji, brūnas, melnas un baltas alpakas kā arī ķenguru pārītis.

Šeit jūs varēsiet sastapt arī vairāku šķirņu ēzeļus – miniatūros, klasiski pelēkus, raibus, kā arī garspalvainos pinkainos franču ēzeļus un pilnīgi baltu ēzeli albīnu ar gaiši zilām acīm. Ragainās Valles melnkakla kalnu kazas, Sicīlijas reģiona Girgentenas kazas ar korķveidīgiem ragiem, Anglonūbijas garausainās kazas un pundurkaziņas.

Aitu šķirnes – augumā milzīgās Šveices kalnu aitas Valles melndegunes, vācu purva aitas Haidšnukes, Romanovas, Suffolkas, Dorper šķirnes, kā arī pavisam mazas punduraitiņas.

Āfrikas strausus, Austrālijas lielākos putnus Emu un Dienvidamerikas lielākos putnus Nandu, spilgtos zili zaļos pāvus un karalisko balto pāvu pārīti, dekoratīvos baložos un krāsainos fazānus, kā arī krāšņos mājas putnus: tītarus, zosis, pīles un vistiņas. Un protams truši, daudz trušu, šiem pašiem ir savs rančo kur var iet iekšā samīļot, paglāstīt un pabarot mazos pūkaiņus.

Laipni lūgti ciemos!

Piedāvājumā:
dāvanu kartes – rančo apmeklējumam;
fotosesijas ar dzīvniekiem/ kāzas vai individuāli;
kāzu pieturvieta;
zīmējumi ar dabīgo hennu/ izbraucu arī uz pasākumiem;
pašgatavoti pirts skrubīši no kastaņiem;
strausu olas – sezonā;
piknika vietas ar grilu un ugunskura vietu, apmeklētājiem bez papildus samaksas;
guļbūves lapenīte uz īri (apmeklētājiem).

Rančo ir vieta, kur atvērt savu sirdi un prātu, pabūt dabā, apskaut senos ozolus un samīļot dzīvniekus.

Adrese

Ozolu mājas, Kārklinieki, Balvu pag., Balvu nov., LV-4561
Braukt

Tiešsaistē

Darba laiks

Vasaras sezonā: P - slēgts; O - Sv: 11:00 - 18: 00; Pārējā laikā O - P: ar pieteikšanos, S - Sv.: bez pieteikšanās no 11:00 - 18:00.