“BAZĀR BAGĀŽ” Kubulos

Ģimenes uzņēmums “Škladi”, jau trešo gadu aktīvi piedalās dažādos pasākumos, piedāvājot izbraukuma ēdināšanu, lāzertaga spēles Kubulos un eko tūrismu ar velosipēdiem. 2022. gada laureāti kā “Jaunākais tūrisma objekts” un 2023.gada laureāti kā “Novada tēla popularizētājs” cenšas iekarot jaunas virsotnes un pieņemt jaunus izaicinājumus.

15.jūnijā, 13. jūlijā un 17. augustā “Škladi” komanda organizē pasākumu visai ģimenei “BAZĀR BAGĀŽ”, kurš notiks “Šklados”, Kalna ielā 19D, Kubulos, kurā, jau no plkst. 10:00, ikviens aicināts noslaucīt putekļus no pērlēm – labām, bet saimniecībā liekām lietām, kas jau sen gaida jaunus saimniekus!

Aizvien biežāk sabiedrībā izskan tādas frāzes kā “Dodiet lietām otro iespēju”, “Otrā elpa”, “Zaļā domāšana” vai “Glābiet planētu”. Mulsinoši, jo īsti nav skaidrs, ar ko sākt, kur meklēt informāciju. Un vienmēr uzdodam sev jautājumu, – vai es kā indivīds varu kaitēt mūsu planētai?! Atbilde, viennozīmi, jā. Īstermiņā, mēs to nejūtam tik ļoti kā ilgtermiņā. Bet ko īsti iesākt un kā rīkoties atbildīgi? Viens no ieteikumiem ir atbrīvoties no liekām mantām, nepiesārņojot atkritumu urnu. Lūk šeit, “Škladi” piedāvā ļoti vienkāršu risinājumu – piedalies krāmu tirdziņā “Bazār Bagāž” ar lietām, kuras ir darba kārtībā, bet priekš Tevis morāli novecojušas. Iespējams, Tavu lietu kāds jau sen meklē. Tas attiecās ne tikai uz tehniku, bet uz visu – apģērbu, traukiem, mēbelēm u.c. lietām.

Lai piedalītos krāmu tirdziņā, ir jāveic vienkāršas darbības – zvans uz reģistrāciju (20031204) vai elektroniski, sūtot e-pastu: info@skladigo.lv. Krāmu tirdziņa datumos jābrauc uz Škladiem ar pilnu bagāžnieku uz andelēšanos. Visi dalībnieki saņems bezmaksas kafiju un bulciņu no “Škladi” komandas. Dalība krāmu tirdziņā  – 5,00 EUR un reģistrācija beidzas nedēļu pirms tirdziņa.

Savukārt, pasākuma apmeklētāji 15. jūnijā, 13. jūlijā un 17. augustā, jau no plkst. 10:00 ir aicināti ne tikai uz “Bazār Bagāž” krāmu tirdziņu, kurā varēs iegādāties ne tikai vērtīgas un, iespējams, ilgi gaidītas lietas, bet arī labi pavadīt laiku kopā ar ģimeni. Darbosies “Škladi” burgers ar dzērieniem un uzkodām, aktīvais sports lāzertaga laukumā un eko tūrisms ar velosipēdiem. Paralēli notiks izglītojoši pasākumi par tādām tēmām kā atkritumu šķirošana, dzīve bez atkritumiem, meistarklases no pārstrādātajiem materiāliem, ēdienu meistarklases un informatīvas teltis par to kā “dzīvot zaļi”. Un tas viss, pasākuma vadītāja un mūzikas pavadībā. Ir padomāts par pašiem mazākajiem. Bērnu stūrītis  gaidīs ar piepūšamajām atrakcijām, zīmēšanu, āra spēlēm, sejiņu apgleznošanu un citām aktivitātēm visas dienas garumā, kuras būs pieejamas bez maksas.

“Bazār Bagāž” ietvaros, darbosies vairāki maiņas punkti, kur ikviens ir aicināts gan dot, gan ņemt. Maiņas punktā varēs nodot:

  1. Stikla burkas;
  2. Grāmatas;
  3. Istabas augus
  4. Apģērbu

Savukārt, ja kādam pietrūkst stikla burkas konservēšanai vai lasāmviela siltajiem vasaras vakariem, varēs apmeklēt maiņas punktu un paņemt sev nepieciešamās lietas.  Sadarbībā ar pašvaldības iestādēm, visas lietas, kas paliks pāri, tiks nodoti kā ziedojums.

Tātad, krāmu tirdziņa “BAZĀR BAGĀŽ” datumi 15. jūnijs, 13. jūlijs un 17. augusts. Atzīmējiet savos kalendāros!

P.S. Papildus informācija tirgotājiem un pasākuma apmeklētājiem sekos “Škladi” lapās facebook un instagram!

Saziņai: 20031204, info@skladigo.lv

https://www.skladigo.lv/

Informāciju sagatavoja:
Inta Rozīte, “Škladi”