Atpūtas un izklaides parks “Škladi”

Aktīvā atpūta

“Škladi” ir vieta Kubulos, Balvu novadā, kur saimnieko Rozīšu ģimene no Rīgas. Bijušās Balvu stacijas noliktavas teritorija pamazām tiek restaurēta, atjaunojot sagruvušās ēkas, labiekārtojot teritoriju, radot pievilcīgu vidi ne tikai Balvu novada iedzīvotājiem, bet arī ciemiņiem. Rozīšu ģimenes pārstāvji – Inta un Dzintars Rozīši ir pārliecināti, ka ieguldot spēku, enerģiju, laiku un finanšu līdzekļus teritorijas labiekārtošanā, ieguvēji būs visi un Kubulos būs par vienu teritoriju mazāk, kura rada degradējošu vidi. Kas ir paveikts? Šklados ir iespējams saņemt vairākus pakalpojumus vienuviet, kurus var izbaudīt vasaras sezonā.

Ekskursija uz Škladiem

Rozīšu ģimene gaida ciemos visus ekskursantus gan lielos, gan mazos Kalna ielā 19d, Kubulos, kur sniedz interesantu stāstu par vietu, tās vēsturi, uzdrošināšanos un savu redzējumu uz attīstību. Katram viesim būs iespēja pārliecināties, ka uzņēmējdarbība Latgalē ir iespējama. Pieredzes stāsts par vēsturi, teritorijas attīstību un ieskatu nākotnē, iespējams, spēs iedrošināt kādu no ekskursijas dalībniekiem par uzņēmējdarbības uzsākšanu tieši Latgalē. Rozīšu ģimene ir pārliecināta, ka Latgale asociēsies ne tikai ar ezeru zemi, bet arī ar radošiem un uzņēmīgiem cilvēkiem. Pateicoties teritorijas ietilpībai, te var uzņemt līdz pat 70 ekskursantus vienlaicīgi. Ekskursijas rezervācija ir iespējama telefoniski – 20031204 vai rakstot ziņu uz e-pastu: info@skladigo.lv.

Pēc ekskursijas, ir iespējams nobaudīt maltīti, kādu dzērienu, paklausīties putnu skaņās vai vienkārši palasīt grāmatu āra terasē, kurā valda nesteidzīga gaisotne.

Lāzertaga spēles

Lāzertags – aizraujoša komandas spēle, taktiskās lāzera cīņas, kas pieejamas ikvienam, un tas ir pilnīgi droši. Lāzertags interesants un pieejams visiem – gan pieaugušajiem, gan bērniem. Lāzertags – tā ir iespēja izrauties no realitātes un iekļūt fantastikā, būt īstam karavīram, sajust adrenalīnu, izdzīvot reālu kauju.

  • Lāzertaga grupu spēles. Divās arēnās – āra un telpās, kuras atrodas Kalna ielā 19d, Kubulos, ir iespējams uzņemt līdz pat 20 dalībniekiem, minimālais dalībnieku skaits ir 6 personas. Ja plānojat interesantāk pavadīt dzimšanas dienu, vecmeitu vai vecpuišu ballīti vai saliedēšanas pasākumu, tad lāzertaga arēna būs labs risinājums visiem viesiem. Papildus ir iespējams rezervēt piknika vietu kā ballītes turpinājumu pēc spēles. Var pasūtīt galda uzkodas, lai pašiem nav jādomā par viesu izsalkumu.
  • Atvērtās lāzertaga spēles. Izsludināto spēļu dienās, katram ir dota iespēja izmēģināt savas spējas kaujas laukā, cīnoties ar pretinieku, vienlaicīgi nosargāt savu bāzi. Atvērtās lāzertaga spēlēs nav obligāts nosacījums 6 dalībnieki, pieteikties var jebkurš. Spēļu norises vieta Kalna iela 19d, Kubuli.
  • Izbraukuma lāzertaga spēles. Izbraukuma lāzertags izdaiļos jebkuru āra ballīti un padarīs to aizraujošu, sportisku un takstisku Jūsu izvēlētajā vietā un laikā. Cīniņā ar pretinieku var iesaistīties gan lieli, gan mazi.

Lāzertaga spēļu rezervācija ir obligāta. Rezervāciju ir iespējams veikt telefoniski 20031204, rakstot uz e-pastu: info@skladigo.lv vai veikt rezervāciju elektroniski www.skladigo.lv

Velosipēdu nomas punkts

Aktīva sporta veida piekritējiem, tiek piedāvāts iznomāt velosipēdus, ar kuriem ir iespējams doties skaistā izbraucienā pa atjaunoto Greenway zaļā ceļa  jeb posmu Kubuli – Gulbene vai Kubuli – Viļaka, vai doties nelielā izbraucienā uz Balviem, kur ir iespējams izbaudīt daudz un dažādas aktivitātes, ko piedāvā vietējie uzņēmēji. Šklados pieejami dažāda izmēra velosipēdi, lai izbraukumos var doties visa ģimene. Domājot par drošību, velosipēdu braucēji tiek nodrošināti ar velosipēdu ķiverēm un atstarojošām vestēm. Papildus ir iespējams izīrēt velosipēdu somas un bērnu sēdeklīšus.

Ja kāds būs pārvērtējis savas spējas un atpakaļ netiek saviem spēkiem, uz ceļa neviens netiek atstāts, jo kā papildus pakalpojums tiek piedāvāts velo un  braucēju transportēšana no punkta A uz punktu B un otrādāk. Šklados ir pieejama plaša un slēgta teritorija, kurā ir iespējams atstāt savu transporta līdzekli pat uz vairākām dienām.

2022.gadā Škladi kā tūrisma pakalpojuma sniedzējs, ir ieguvis kvalitātes zīmi “Gājējam draudzīgs” (“Hiker-friendly”), ko piešķir biedrība “Lauku ceļotājs”. Tā parāda, ka uzņēmējs saprot un respektē tūristu-kājāmgājēju vajadzības un ka viņi ir gaidīti.

Škladi kājāmgājējiem un velotūristiem piedāvā būtiskus un nepieciešamus pakalpojumus, piemēram: informāciju par maršrutu, dzeramo ūdeni, pirmās palīdzības aptieciņu, elektroierīču uzlādi, naktsmītnē ir iespēja izžāvēt slapjās un izmazgāt netīrās drēbes, zābakus un citu personīgo ekipējumu, ieturēt maltīti.

Škladi burgers

Škladi ir pirmie un vienīgie Balvu novadā, kuri piedāvā iegādāties īstu Latgales burgeru no pārvietojamā ēdienu busiņa. Piedāvājumā ietilpst burgeri, kuri tiek pagatavoti no svaigas liellopa gaļas, kā arī, veģetārie burgeri. Uzsveram, ka Latgales burgeri tiek pagatavoti tikai no svaigiem produktiem, kuri nāk no vietējām saimniecībām. No 1. maija – 30. septembrim, Škladi burgera busiņš ir sastopams Bērzpils ielā 1b, Balvos, katru darba dienu no 10:00-15:00, izņemot sestdienas un svētdienas. Savukārt, brīvdienās, Škladi burgera busiņu iespējams sastapt kādā no āra pasākumiem Balvu novadā vai apkārtnes novados, piemēram, Gulbenes, Rēzeknes vai Alūksnes. Izbraukuma ēdiena busiņu var pasūtīt arī uz privātiem pasākumiem, ja vēlaties svētku mielastu pasniegt neierastā veidā.

Sīkāka informācija par Škladi burgers pieejamību var uzzināt pa tālruni 20031204 vai mājas lapā www.skladigo.lv. Sekojiet līdzi aktivitātēm mūsu soc.tīklos: FB kontā: @skladigo un IG kontā: @skladi_go.

Galdu klāšana

Škladi komanda nav apstājušies pie izbraukuma ēdināšanas, bet ar lielāko prieku piedāvā ēdināšanas pakalpojumus un galda klāšanu izbraukumā. Klājam galdus gan lieliem, gan maziem pasākumiem ar aukstām uzkodām, siltiem ēdieniem vai kafijas pauzes ar mazām uzkodām. Katru galda klājumu uztveram kā svētkus, tāpēc ēdienus pasniedzam īpašajos traukos,  vienlaicīgi, pievēršam uzmanību galda klājumam, kas tiek pieskaņots pasākuma tematikai un norises vietai.

Sulu cehs

Sulu cehs Šklados savu darbību uzsāka ar mazu sulas presi, ar kuras palīdzību sākām spiest sulas savām vajadzībām, jo mantojumā tika saņemts liels ābeļu dārzs Vīksnas pagastā. Gadiem ejot, sapratām, ka ir nepieciešamība pēc lielākām iekārtām, lai varētu piedāvāt sulas spiešanas pakalpojumus Balvu novada iedzīvotājiem. Uz doto brīdi, sulas cehs ir aprīkots ar modernām iekārtām, kuras spēj izspiest līdz pat 100t sulas sezonā. Pie mums brauc ne tikai no Balvu novada, bet arī no tuvajiem novadiem kā Gulbenes, Madonas, Alūksnes, pat no Valgas. Sezona sākās jau no augusta vidus un  strādājam līdz pat novembra beigām. Sulas cehs Šklados piedāvā diva veida pakalpojumus:

  • Piedāvājam iegādāties dabīgo ābolu, ābolu-upeņu, ābolu-ķirbju sulu, cidonijas sulu un cidonijas morsu. Visas sastāvdaļas nāk no Latgalē audzētiem āboliem un ogām. Esam PAR dabīgām lietām, tāpēc mūsu sulās nav iespējams sastapt tādas lietas kā cukuru, ūdeni, konservantus un koncentrātus. Sulu piegādes notiek pa visu Latviju cauru gadu. Sīkāka informācija telefoniski 27004732 vai mājas lapā nolaukiem.lv. Sekojiet līdzi aktivitātēm mūsu soc.tīklos: FB kontā: @abolu sula no Latgales un IG kontā: @nolaukiem.lv.
  • Sulas spiešana no Jūsu dārza veltēm – āboli, burkāni, ķirbji, bietes, cidonijas. Kā tas darbojās? Salasīto rudens ražu vediet uz Kalna ielu 19D, Kubuliem, katru darba dienu un sestdienu no plkst. 8:00-18:00, izvēlaties attiecīgo iepakojumu 3l vai 5l maisiņus un mēs Jums zvanām, kad var braukt pakaļ gatavai produkcijai. Kādi ir ieguvumi? Dārza veltes tiek pārstrādātas dabīgā sulā, kuru iespējams dzert visas ziemas garumā. Sīkāka informācija telefoniski 27004732.

Adrese

Kalna iela 19D, Kubuli, Balvu novads, LV-4566
Braukt

Darba laiks

11:00-18:00