Audiogids pa Balvu pilsētu

Audiogidi

Aicinām doties audiogida tūrē un iepazīt Balvu pilsētu, ieklausoties interesantos stāstos un uzzinot mazāk zināmus faktus par nozīmīgākajiem apskates objektiem Balvos un atklāt Balvu novada bagāto kultūrvēsturisko mantojumu. Audio gida maršrutos iekļautas arī  vēsturiskās un mūsdienu fotogrāfijas.

Audiogida lietošana

Audiogidus bez maksas var noklausīties vietnē/aplikācijā izi.TRAVEL latviešu valodā – nepieciešams tikai lejuplādēt mobilo lietotni izi.TRAVEL, atrast  Latviju un dodoties uz Balvu novadu un izvēlēties tuvumā esošos audio gidus “Balvi”, “Viļaka – senā Marienhauzena” un “Baltinava laiku griežos”.

Uzsākot audio gidu tūri, sākumā ir iedota instrukcija ērtākai pastaigai un maršrutu saturu var lejuplādēt arī telefonā, tādejādi neizmantojot internetu visas pastaigas gaitā, bet tikai tad, ja ir vēlme noklausīties un noskatīties YouTube video.
Katrs maršruts veidots tā, ka, to uzsākot, būs redzama karte un jūsu atrašanās vieta, jums jāvirzās uz nākamo objektu. Kartes labajā pusē, uzspiežot uz punktiņa, rādīsies audio zona, ieejot šajā teritorijā, informācija par objektus sāks skanēt automātiski. Maršrutus var turpināt, nestāvot pie katra objekta visu ieraksta laiku, bet veltīt objekta apskatei tik laika, cik ir vēlaties, un doties nākamā objekta virzienā, kur atkal, ieejot tā zonā, sāks skanēt nākamais stāstījums.

Adrese

Brīvības iela 46, Balvi, LV-4501
Braukt

Saziņai

Tiešsaistē