Baltinavas muzejs

Muzeji un privātkolekcijas

Baltinavas muzejs sastāv no 2 ēkām – vienu daļu ēkas kā savu personīgo māju cēla 1928.gadā advokāts Strazds, bet otra daļa tika uzcelta 1984.gadā kā bērnudārza piebūve. Muzejs piedāvā ekspozīciju par pagasta vēsturi, novadniekiem, 20.gs sadzīves priekšmetiem un darbarīkiem, etnogrāfiju, Masļenku traģēdijas piemiņas ekspozīciju. Muzejā var iepazīt baltinaviešu dzīves ziņu, vietējo izloksni, izmēģināt spēkus, liekot Baltinavas vai tuvumā esošo ciemu puzli. Muzejs piedāvā ekskursijas pa Baltinavas ciemu un apkārtni – “Baltinavas ielu stāsti”, “Iepazīsti Baltinavu”, “Vēstures atskaņas Grīvas mežos”, pārgājiens-ekspedīcija “Caur laiku laikiem senči nāk”.

Muzeja ieejas biļete pieaugušajiem – 2 €.

Ģimenes biļete ( 1-2 pieaugušie ar bērniem līdz 18 gadu vecumam) – 4 €.

“Goda ģimenes apliecība”( 3+ Ģimenes kartes) īpašniekiem 50% atlaide no pamata cenas: pieaugušie – 1,50 €,  bērni – 0,50 €.

Muzeja apmeklējums – skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1 €.

Ekskursija pa Baltinavu grupai līdz 10 personām – 15,00 €.

Ekskursija pa Baltinavu grupai virs 10 personām ( katram apmeklētājam) – 2 €.

Ekskursija pa Baltinavas pagastu grupai līdz 10 personām – 20 €.

Ekskursija pa Baltinavas pagastu grupai virs 10 personām ( katram apmeklētājam) – 2 €.

Bezmaksas muzeja apmeklējums: bērniem līdz 6 gadu vecumam ( ieskaitot), bērnu ilgstošās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas audzēkņiem, personām ar īpašām vajadzībām un to pavadītājiem, politiski represētām personām, Balvu novada izglītības iestāžu audzēkņiem, Latvijas muzeju darbiniekiem, ICOM ( Starptautiskās muzeju padomes) biedriem.

 

Adrese

Tilžas iela 7, Baltinava, Baltinavas pag., Balvu nov., LV-4594
Braukt

Tiešsaistē

Darba laiks

1.06.-31.12.2024. P: slēgts; O-Pk: 08:30-17:00; S, Sv. - pēc pieteikuma.