Valtera Pūces un Daiņa Teņa koncerts Balvu Kultūras un atpūtas centrā

Koncerts notiks 2023. gada 21. janvārī  19:00 Balvu Kultūras un atpūtas centrā un tajā Valters Pūce un Dainis Tenis izpildīs mūziku no koncertprogrammām – “Radīts Latvijā ” un “Bez elektrības!”.

Koncertā tiks iekļautas pasaules populārās un klasiskās mūzikas pērles kā arī Latvijas dižāko komponistu dziesmu aranžijas čella un klavieru skanējumā. Tās ļaus gremdēties atmiņās par laikiem, kad tika radītas to oriģinālversijas, kā arī saklausīt vēl nedzirdētas noskaņas.

Būs dzirdami pirmatskaņojumi kā arī tādi skaņdarbi kā Mārtiņa Brauna “Dvēselīte”, Zigmara Liepiņa “Kvazimodo dziedājums”, Raimonda Macata “Ziemeļvējā”, Imanta Kalniņa “Apvij rokas”, Ulda Marhilēviča “Lūgums” “Balāde no izrādes “Šveiks”, Raimonda Paula “Kerijas dziesma”, Ludoviko Einaudi “Una Mattina”, Kamila Sensānsa un Pētera Čaikovska “White Swan and Black Swan”.

“Izvēloties dziesmas programmai “Radīts Latvijā”, kas būs svarīga koncerta sastāvdaļa, mums būtiskākais bija tas, vai dziesma spēj dzīvot arī bez vārdiem un melodija uzrunā tik pat spēcīgi. Dziesmu aranžijas mēs vēlējāmies veidot akadēmiskās mūzikas skanējumā, lai uzsvērtu to, ka šīs dziesmas jau ir kļuvušas par latviešu mūzikas klasiku un dzīvos mūžīgi. Šīs programmas noskaņa ir lieliska dāvana visiem, kuriem tuva ir mūzika, kas radīta Latvijā un pasaules populārā un klasiskā mūzika čella un klavieru skanējumā.” stāsta Valters Pūce.

“Muzicēšanu divatā var salīdzināt ar privātu sarunu. Tā kā mēs ar Valteru esam seni, labi draugi, mēs runājam par visdažādākajām tēmām, un šī koncertprogramma arī ir kā mūsu abu dialogs – jautrs, skumjš, komisks un nopietns. Katrs skaņdarbs veidojas kā atsevišķa saruna, kuras pamatā ir kāda labi zināma melodija. Mēs ar Valteru saprotamies bez vārdiem un to pārvēršam jaunā muzikālā stāstā. ” par dueta sadarbību un koncertprogrammu papildina Dainis Tenis.

Biļetes iegādājies šeit.