Mūzikas un auto enerģijas festivāls – AUTOMUZONS 2023

19. augustā norisināsies mūzikas un auto enerģijas festivāls “Automuzons”. Pasākuma norises vietas: izklaides un atpūtas parks “ŠKLADI” un Balvu pilsētas parks.

AUTOMUZONS 2023 ir pasākums, kurā tiek savienotas divas atšķirīgas, bet saistītas lietas – auto un mūzika. Kurš gan nav klausījies savā mašīnā labu, skaļu mūziku un piespiedis pedāli drusku vairāk nekā vajadzētu?

Šis šogad ir pirmais festivāls, kura mērķis ir popularizēt ar auto sportu saistītas aktivitātes, savienojot tās ar muzikāliem sniegumiem, kas kopumā rada vienotu enerģisku pasākumu. Festivāls noteikti ir orientēts uz auto fanu virzienu, taču vēl viens tā mērķis ir ieinteresēt un piesaistīt tieši jauniešu auditoriju. Tas tiek darīts gan veidojot attiecīga satura māksliniecisko programmu un izklaidējošas sporta aktivitātes, gan arī domājot par cenu politiku – biļete bērnam vai jaunietim nedrīkst būt atbaidošs šķērslis pasākuma apmeklēšanai!

Festivāls iesāksies 13:00, kad notiks “Auto parāde”. Tā sāksies pie Balvu Kultūras un atpūtas centra laukuma, kur īpaši tiek gaidīti ekskluzīvi, retro, kabrioleti un citi interesanti auto projekti.

Festivāls “Automuzons” ir sadalīts divās – dienas un nakts daļās jeb enerģijās.

DIENAS ENERĢIJA – plkst. 14.00 -19.00, izklaides un atpūtas parkā ŠKLADI (Kalna iela 19D, Kubuli, Balvu novads).

Dienas enerģija ir saistīta ar auto sportiskajām aktivitātēm. Dienas laikā ikviens interesents varēs piedalīties dažādu uzdevumu pildīšanā ar savu automašīnu.

Lielākā daļa veiklības braucienu būs līdz šim nebijuši. Festivāla laikā varēs vērot un piedalīties tādas aktivitātes kā: “Virtuozu griezieni uz asfalta”, “Gravitācijas karalis un gravitācijas tornis”, “Riepu Rokas dejas Maģija”, “Ekstremālā astotnieka auto maģija”, “Glamūrašu Elegancijas Euforija”, “Numurzīmju Piedzīvojumi”, “Asfalta Apokalipse: Dragmeistaru Nemiers” u.c.

Visa festivāla laikā varēs vērot dažādas automašīnas un interesantākos auto projektus, kurus pasākuma laikā novērtēs skatītāji. Interesantākie auto saņems apbalvojumu. Būs arī Foto Šķūnis, kur visiem interesentiem būs iespēja nofotografēties pie kādas interesantas automašīnas.

Rūpējoties, par apmeklētāju labsajūtu paralēli darbosies arī piepūšamās atrakcijas bērniem, sabiedriskās ēdināšanas vieta, izveidotas skatītāju drošības zonas, tiks uzstādītas pārvietojamās tualetes u.t.t.

Nakts ENERĢIJA – plkst. 21.00-3.00, Balvu parka estrādē

Nakts Enerģija pēc būtības ir pop/rock mūzikas nakts koncerts, kuru starplaikos tiek apbalvoti dienas aktivitāšu uzvarētāji, izspēlēti dažādi ar auto tēmu saistīti konkursi, organizētas sponsorbalvu izlozes, veidota “AutoFan” videoizstāde par šī kluba pastāvēšanas vēsturi, bet pats galvenais, protams, ir mūzika, kuras izvēli galvenokārt nosaka atbilstība pasākuma būtībai – Ātrums un Enerģija.

Visas nakts garumā kopā ar publiku, atskaņojot gan latviešu, gan ārzemju populārās mūzikas hitus un arī vadot konkursus un atrakcijas, būs Latvijas Radio 2 Dj Aivis.

Jāsaka, kā jau enerģiskā pasākumā pienākas, arī galvenā balva, ko saņems kāds no loterijas apmeklētājiem būs ļoti enerģētiska – jauns auto akumulators.

Katrs no mums kādreiz ir sācis savu ceļu savā karjerā. Kā mūzikas ceļa iesācējs šajā pasākumā piedalīsies jaunais dziedātājs un dziesmu autors Sandis Abakoks (Gulbene).

Turpinājumā ar savu labāko dziesmu izlasi no esošā un topošā dziesmu albuma, uzstāsies, arvien lielākus apgriezienus uzņemošā pop/ rock grupa Loud Silence (Balvi/Rīga).

Un vēl ar pavisam garšīgu dziesmu kokteili no sava repertuāra priecēs mūziķu tandēms Rassell un Sabīne Berezina. Nakts enerģijas noslēgumā būs iespēja vērot jauno latgaļu mūziķu apvienību “Naktenīks un Reiti” ar ekspresīvajām dziesmām no tikko iznākušā albuma “Audziks”

Arī šeit apmeklētāju labsajūtai tiks organizēta sabiedriskā ēdināšana, nodrošinātas tualetes, apsardze.

Ieejas maksas:

Bērniem:

līdz 10 gadiem vecāku pavadībā ieeja brīva

no 10 līdz 16 gadiem Eur 3.50

Viens sacensību dalības auto: (ar nosacījumu, ka jāpiedalās vismaz 4 no visām aktivitātēm, iepriekš piesakoties pa tālruni 22425592)

(skaits ierobežots)

Vadītājs + 1 persona

bezmaksas ieeja visās dienas un vakara norisēs

3 līdzbraucējiem

ieeja visās dienas un vakara norisēs Eur 7.00 (katram)

Pārējiem:

Iepriekšpārdošanā:

Dienas un vakara pasākums – Eur 14.00

Dienas pasākums – Eur 10.00

Vakara pasākums – Eur 10.00

Pasākuma dienā uz vietas:

Dienas pasākums – Eur 15.00

Vakara pasākums – Eur 15.00

Biļetes iegādājamas “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā – ŠEIT!

SIA “Diogens audio” Partizānu iela 47, Balvos;

Pasākumu norises vietās

Sīkāka informācija:

mob. 29121477; 22425592