Muzikālā īpašvietas izrāde “Visi putni skaisti dzied” Viļakā

Režisores un dramaturģes Kristas Burānes muzikālā īpašvietas izrāde “Visi putni skaisti dzied” stāsta par putnu un to vides nozīmi, kā arī Dziesmu svētku vēsturi Latvijā, ļaujot skatītājiem un māksliniekiem satikties vietās, kur daba saskaras ar cilvēku konstrukcijām. Izrāde ir vērienīgs notikums, kas izceļas ne tikai ar augstu profesionalitāti, bet arī aicina skatītājus domāt par cilvēka darbības ietekmi uz savvaļu un tās iemītniekiem. Par iestudējumu Spēlmaņu nakts balvai izvirzīts komponists Jēkabs Nīmanis par gada sasniegumu mūzikā un Pamela Butāne kā gada kostīmu māksliniece.

30. jūlijā 19:00 “Visi putni skaisti dzied” viesosies Viļakas brīvdabas estrādē (Pils ielā 6).
Ja dodaties uz Viļaku no Rīgas vai citiem reģioniem, iesakām pirms izrādes apmeklēt arī pilsētu un tās apkārtni. Informācija par Viļakas iedzīvotāju ieteiktajām apskates vietām apkopota “Dirty Deal Teatro” sociālajos tīklos (https://www.facebook.com/DDTeatro).
Bezmaksas ielūgumus uz šo izrādi iespējams izņemt www.bilesuparadize.lv vai Viļakas kultūras namā Pils ielā 13. Aicinām uz pasākumu ierasties vismaz 20 minūtes pirms tā sākuma, kā arī saģērbties tās dienas laikapstākļiem piemērotā apģērbā.

Viss par izrādi Dirty Deal Teatro mājaslapā: https://dirtydealteatro.lv/lv/izrazu-saraksts/izrades/visi-putni-skaisti-dzied