Kamermūzikas festivāls Balvos 27.augustā

Kamermūzikas festivāls Balvos šogad notiks jau 24.gadu. Šo gadu laikā festivāla ietvaros viesojušies izcili latviešu mūziķi un dziedātāji, kā arī ārzemju viesi, sniedzot koncertus ar augstu māksliniecisko kvalitāti.

Šogad mainījusies festivāla norises vieta. Rīkotāji atvainojas ikgadējiem klausītājiem, kuri uzticīgi apmeklējuši kamermūzikas festivālu, ka muzikālais baudījums Balvu muižas ēkas kamerzālē šogad nav iespējams ēkas remonta dēļ. Šogad klausītāji būs laipnie gaidīti uz koncertiem Balvu mūzikas skolā un Balvu Kultūras un atpūtas centrā.

27. augustā 24. Kamermūzikas festivāla ietvaros tiks piedāvātas divas brīnišķīgas mūzikas instrumentu virtuozu programmas. Viena no tām ir trio “Nepieradinātie romantiķi”, ko izspēlēs – Māra Botmane (čells), Māris Kuģis(oboja) un Johans Randvere (klavieres) Balvu mūzikas skolas koncertzālē – 27.augustā plkst.17.00
Balvu Kultūras atpūtas centrā plkst.20.00 būs iespēja baudīt bungu solo programmu ”Artis Orubs – bungu solo”. Artis Orubs ir viens no vadošajiem Latvijas bundziniekiem.

Biļetes uz koncertu “Nepieradinātie romantiķi” – šeit.

Biļetes uz koncertu “Artis Orubs – bungu solo” – šeit.