Brīvdabas koncerts “Mūzika saulrietam” Balvu ezerā 18. augustā

Biedrība ”Ritineitis” jau astoto gadu aicina uz brīvdabas koncertu ”Mūzika saulrietam”!

18.augustā plkst. 19.30 Balvos, Dzirnavu ielā 1, par akustisku koncertzāli pārtaps Balvu ezers, par skatuvi – plosts „Vilnītis”, sēdvietas – laivas, bet stāvvietas – ezera krasts.

Svētku noskaņu veidos muzikālā apvienība ”AINIS”, izskanēs dziesmas, kas veltītas Balviem, tostarp Aiņa Šaicāna mūzika, un sirdsdziesmas saulrietam.

Šogad brīvdabas koncerts kļūs arī par nozīmīgu balveniešu tikšanās vietu, aicinot gan esošos, gan bijušos un topošos balveniešus tikties vienuviet, lai dalītos atmiņās, radītu jaunas emocijas un atjaunotu saikni ar savu pilsētu.

Šī tikšanās vieta būs emocijām piepildīta, tajā varēs kopā pasmieties un atdzīvināt notikušos notikumus, satikt vecus draugus, iepazīties ar jauniem cilvēkiem un sirdi piepildīt ar prieku, atceroties kopīgi pavadīto laiku mūsu mīļajā pilsētā.

Mūzikas baudīšanas un iebraukšanas maksa – gaišas domas, labs garastāvoklis un atbildība par savu drošību uz ūdens. Pasākumā var ierasties ar savu laivu vai izmantot laivu īri pasākuma vietā. Laivu rezervācijai sazināties pa tālruni 29144000 vai 22151577.