Balvos notiks labdarības akcija „Dzirksteli Ukrainai!”

2022.gada 22.decembrī, no plkst. 16.00-19.00, Balvu Kultūras un atpūtas centra laukumā aicinām svinēt ziemas svētkus pasākumā „Ziemassvētku Jampadracis Balvos”. Pasākumā būs iespējams apmeklēt Ziemassvētku tirdziņu, satikt Ziemassvētku rūķus, vērot muzikālus priekšnesumus un iesaistīties radošās darbnīcās. Par ziedojumiem būs iespējams baudīt arī ukraiņu tradicionālo boršču. Pasākuma laikā notiks labdarības akcija „Dzirksteli Ukrainai!”. Uzņēmums „Škladi”, sadarbībā ar ziedot.lv, biedrību ”Ritineitis” un Balvu novada pašvaldības iestādēm, organizē labdarības akciju „Dzirksteli Ukrainai!”, kas būs veltīta Ukrainai un tās iedzīvotājiem. Labdarības akcijā iegūtie ziedojumi tiks novirzīti ģeneratoru iegādei Ukrainas iedzīvotājiem, kuri šobrīd atrodas Ukrainā bez elektrības un siltuma.

Krievijas agresīvo gaisa uzbrukumu rezultātā cietusi vairāk nekā 50 % Ukrainas elektroapgādes infrastruktūra. Daudzām apdzīvotām vietām nav ne elektrības, ne apkures. Tā ir jauna, nežēlīga realitāte, ar kuru ukraiņiem ir jāsadzīvo. „Dzirksteli Ukrainai!” akcijas mērķis ir atbalstīt Ukrainas iedzīvotājus, nosūtot mazu daļiņu siltuma un tiek aicināts ikviens uz aktīvu dalību.  Esam vienoti šajos grūtajos laikos un atveram savas sirdis, lai ar saviem darbiem sasildītu Ukrainas iedzīvotājus.

Labdarības akcijas „Dzirksteli Ukrainai!” mērķis ir atbalstīt Ukrainas iedzīvotājus, nosūtot mazu daļiņu siltuma. „Škladi” komanda plāno uzstādīt pop-up ziedojumu vākšanas labdarības telti. Ziedojuma vākšana norisināsies vairākos veidos:

1. tiks piedāvāts vietējo uzņēmēju saziedotās preces, kuras tiks tirgotas par ziedojumiem;

2.  Ukrainas bēgļi, kuri bija spiesti pamest savas mājas dēļ Krievijas iebrukuma un ir saņēmuši patvērumu Balvos, ziedotājiem piedāvās Ukrainas tradicionālos ēdienus – zupu „Boršč” un pašceptos mājas pīrādziņus. Ar savu nesavtīgo darbu un klātesamību, Ukrainas bēgļi radīs kopābūšanu ar Balvu novada iedzīvotājiem un spēju nepadoties tik sarežģītajos apstākļos;

3. katram ziedotājam būs iespēja ziedot sev atvēlēto naudas summu gan ziedojuma kastītē, kuras atradīsies labdarības teltī, gan ziedot.lv mājaslapā, sadaļā „Atbalsts Ukrainai”;

Norēķināšanās par precēm un pakalpojumiem notiks skaidrā naudā, izmantojot iepriekš sarūpēto ziedot.lv ziedojuma kasti. Pēc labdarības akcijas, ziedojuma kaste tiks nogādāta ziedot.lv ofisā, kuru pārstāvji sniegs atskaiti par saziedotajiem naudas līdzekļiem.

Pasākuma organizētājs:  SIA „Do 4 Fun”