Akcija “Apceļosim Latvijas pilis un muižas 2022” Balvu muižā

Latvijas Piļu un muižu asociācija un Latvijas investīciju un attīstības aģentūra (LIAA)  šovasar aicina piedalīties akcijaā, kuras laikā ir iespēja apceļot mūsu Latvijas pagātnes mantojumu – pilis un muižas, kuras ar lielu rūpību tiek lolotas un saglabātas ne tikai mūsu, bet arī nākamajām paaudzēm. Pirmo reizi šāda akcija notika 2000.gadā, un šogad norisinās jau 10.reizi. Iepriekšējos gados tā ir guvusi lielu atsaucību un gandarījumu gan no apceļotāju, gan piļu, muižu īpašnieku puses. Akcija norisinās no 1.maija līdz 30.septembrim.

Šogad akcijā piedalās 60 pilis un muižas – saraksts un papildus informācija šeit.

Balvos apmeklē Balvu muižas klēti – Balvu Novada muzeju, kas stāsta par mūsu puses tradicionālajām kultūras vērtībām un vēsturi. Muzejā var saņemt arī ceļotāja karti un zīmodziņu par apmeklējumu!

Adrese: Brīvības iela 46, Balvi.
Darba laiks: 
O.,T.,C.,P. – 10.00 – 17.00
S. – 11.:00-16.00
Sv., P. – slēgts.
Iepriekš sazinoties var vienoties par apmeklējumu arī citā laikā – zvaniet 64521430; 28352770.

Akcijas laikā ikviens apmeklētājs var reģistrēt savu ierašanos pilīs un muižās un piedalīties balvu izlozē. Apmeklētāju kontrollapu un akcijas noteikumus ikviens var lejupielādēt www.latvia.travelwww.pilis.lv vai dodoties uz jebkuru no akcijas pilīm, muižām, kur būs iespēja saņemt jau izdrukātu apmeklētāja kontrollapu, bet akcijas jaunumiem varat sekot līdzi Facebook kontā Latvijas piļu un muižu asociācija.