6 idejas radošām vasaras brīvdienām Balvu novadā

Aicinām vasaras brīvdienas pavadīt radošā gaisotnē un piedāvājam 6 idejas, kurp doties un ko darīt Balvu novadā!

Radošās darbnīcas un gleznošanas meistarklases “Kadiķūgās”
Brīvdienu namiņa “Kadiķūgas” saimniece un māksliniece Rudīte Kaša piedāvā dažādas radošās darbnīcas un meistarklases: gleznošana (eļļas, akrila, akvareļa tehnikās); meditatīvā zīmēšana; koka magnētu un piespraužu darināšana; auduma maisiņu un apģērbu apgleznošana. Darbošanās piemērota nelielām grupām, ģimenēm, pāriem.
Tālrunis: 26314669. Adrese: Liepu iela 5, Baltinava, Balvu novads

Keramikas studija “Pie Eglītes”
Keramiķe Elita Eglīte savās dzimtas mājās izveidojusi keramikas studiju, kur var gan iegādāties keramikas gan tiek organizētas meistarklases mazām grupām (4-5 personas), meistarklases ilgums: 1,5 -2 stundas. Meistarklasi  īpašu padarīs zāļu tēja, jaukas sarunas un atraktīvs mākslinieces stāstījums par savu pieredzi māla pasaulē.
Tālrunis: 26322541. Adrese: Baznīcas iela 45, Balvi

Ādas apstrādes meistara Andra Ločmeļa darbnīca un šujmašīnu kolekcija
Meistars Andris Ločmelis ir radījis zīmolu “Leatherely” un izgatavo augstas kvalitātes ādas izstrādājumus. Darbnīcā ikviens par iepazīties ar meistara darbu, iegādāties produkciju un apskatīt šujmašīnu kolekciju.
Tālrunis: 28303578 . Adrese:  “Liepas”, Bēliņi, Briežuciema pag., Balvu novads

Tekstilmāksliniece Annele Slišāne
Ielūkojies mākslinieces, projekta “100 deči Latvijai” autores Anneles Slišānes senajās lauku mājās “Zeļčusola”. Aušanas un zāļu deču aušanas un zāļu un puķu mandalu gatavošanas darbnīcas. Tekstīliju izstāde. Pašceptas maizes, upeņu ievārījuma un sulas degustācija, tematiska ekskursija – lina ceļš.
Apmeklējumam nepieciešams saņemt Pierobežas joslas speciālo caurlaidi!
Tālrunis: 29754060. Adrese: Zeļči, Šķilbēnu pag., Balvu novads

Jolantas un Valda Dundenieku keramikas darbnīca
Par Jolantu un Valdi Dundeniekiem saka – mākslinieki, kas neiet modernās keramikas ceļu, bet saglabā autentisko Ziemeļlatgales keramikas noslēpumu. Darbnīcā ir iespēja pašiem iemēģināt roku māla trauka radīšanā.
Tālrunis: 29173889. Adrese: “Laiviņas”, Saksmale, Bērzpils pag., Balvu novads

Studija “Azote”
“Azote” ir mājīga un skaista vieta Balvos, kur iegādāties tuvākās apkārtnes un arī tālāku mājražotāju, amatnieku un mazo uzņēmēju produkciju, kā arī skaistus un neparastus mākslas darbus. Studijā tiek rīkotas arī dažāda veida radošās darbnīcas.      Tālrunis: 29445914.  Adrese: Brīvības iela 59a-2, Balvi
Darba laiks: otrdiena-piektdiena 10:00-17:30, sestdiena 10:00-14:00, svētdiena, pirmdiena – slēgts. 

 

!! Savu apmeklējumu visās vietās obligāti iepriekš piesaki  pa norādītājiem tālruņiem!