10. septembrī notiks pārgājiens Viļakas apkārtnē

Latgales Pārgājienu dienu ietvaros 10.septembrī Balvu novadā notiks pārgājiens, tajā tiks izieta daļa no garo pārgājienu maršruta “Ezertaka” posma Kuprava –Žīguri- Viļaka.

Maršruts būs apļveida, tā garums ir aptuveni 14 kilometri. Privātekspozīcijas “Abrenes istabas” saimnieka – gida Dzintara Dvinska vadībā iziesim posmu Viļaka – Skockova –Tepenīca-Eržepole – Viļakas ezera sala un noslēgumā atgriezīsimies “Abrenes istabās”, kur būs iespēja par atsevišķu samaksu apskatīt ekspozīciju, kā arī nobaudīt spēcinošu grūbu putru.

Ceļā varēs apskatīt gleznaino Ziemeļlatgales ainavu, uzzināt par dažādiem Viļakas apkārtnes ciemiem, apskatīt senlietu un motociklu kolekciju “Cīrulīši”, uzkāpt Eržepoles pilskalnā, kur tagad atrodas Viļakas Vissvētās Dievmātes Patvēruma pareizticīgo baznīca, pa pontonu tiltu aiziet līdz Viļakas ezera salai.

Daļa maršruta vedīs pa meža ceļu un pļavu, tāpēc lūgums izvēlēties piemērotus apavus un apģērbu, kā arī ņemt līdzi kādas uzkodas un tēju enerģijai un pusdienu pauzītei.

Pulcēšanās: Tautas iela 1, Viļaka, Balvu novads, GPS:  57.183788, 27.672608

Pārgājiena sākums: 10. septembrī plkst. 10:00

Pieteikšanās  pārgājienam obligāta iepriekš līdz 7.09. (ieskaitot), aizpildot anketu ŠEIT, papildus informācija, zvanot 28686600.
Vietu skaits ierobežots!

Dalība bez maksas,  bet ja vēlaties apmeklēt privātekspozīciju “Abrenes istabas”, ieejas maksa 3 EUR.

Pārgājiena noslēgumā silta maltīte 3 EUR.

Pārgājienā tiks filmēts un fotografēts publicitātes vajadzībām.